Aktuality

Vloženo 1. 9. 2019

Přednáška ke snadnější adaptaci na prostředí mateřské školy. PŘIHLASTE SE

  • Milí rodiče,
  • zveme vás na přednášku ke snadnějšímu přechodu z domácího známého prostředí do neznámého prostředí mateřské školy. Někdy stačí nepatrná rada, maličkost a slzičky zmizí. Jak to udělat, abych se zklidnil JÁ rodič a cítil, že mé dítě je v dobrých rukou, že zvládneme oba odloučení?
  • Přijďte mezi nás do mateřské školy 10. 09. 2019 od 15:30 hodin na přednášku Mgr. Kamily Barlow, se kterou již delší dobu spolupracujeme a zatím se jí podařilo najít odpovědi, které rodiče hledali a nebo jim alespoň vysvětlit, co je dobré vyzkoušet.

Prosím, nahlaste se na třídách učitelkám, že se zúčastníte nebo se zapište dole na nástěnku, kde je připravený list k zapisování, ať víme, že tu s paní magistrou nebudeme samy učitelky. Těšíme se a vy neváhejte přijít, ani pokud si myslíte, že se vás to netýká, že to vaše dítě zvládne bez problémů. Někdy totiž ty problémy přijdou podstatně později.

« zpět na přehled aktualit


Počítadlo: