Aktuality

Vloženo 13. 5. 2022

Knoflíkový trh a rozloučení s předškoláčky


-Zveme Vás tímto, na Knoflíkový trh, který se uskuteční 9. 6. od 15:00 na školní zahradě.

  • Téma letošního trhu je MODRÉ. BÍLÉ OBLEČENÍ, DOPLŇKY NEBO KOMBINACE OBOU
  • Pomozte nám a zapojte s s námi i dětmi, ať v tom nejsme sami.
  • Trh bude zahájen jako tradičně, rozloučením s předškoláčky. Je to jejich den, tak jim dopřejte jejich čas. Zkusme i mladší děti vést k tomu, že se jedná o slavnost , Jednou tu bude taková slavnost i pro ně.
  • Pokud tu máme nějaké šikovné maminky (nebo tatínky), zapojte se i do vyrábění, budeme moc rádi. Můžete společně s námi pro děti vyrobit jakékoli drobnosti, které si děti budou moci na trhu „koupit“ za získané knoflíky, které sbírají po celý rok za dobré skutky.
  • Pokud nejste tvořiví ,ale rádi byste se zapojili, je tu možnost, upéct něco dobrého a přispět tím do zahradního „bufetu“., kde si budou moci všichni účastnici koupit něco dobrého. Raději se ale domluvte s paní učitelkou Martinou Kuttichovou (ŽK), která bude vést seznam, aby nedošlo k tomu, že budeme mít plný bufet jídla ,ale žádné drobnosti pro děti 
  • Předem děkujeme Všem, kterým se rozhodnou pomoci. Vážíme si toho a vždy jsme nadšené, kolik nápadů se vám podaří zhmotnit a vyrobit tak překrásné drobnosti.
  • Jak již píši „VYROBIT“, drobnost by měla být opravdu vyrobena nebo část nakoupena a zbytek dotvořen. Můžete do vyrábění zapojit i děti.
  • TEĎ UŽ JEN, AŤ NÁM VYJDE POČASÍ A TENTO DEN SI UŽIEME.

« zpět na přehled aktualit


Počítadlo: