Aktuality

Vloženo 28. 11. 2019

akce Táto. dědo, uvidíme, co si spolu postavíme- pod záštitou Pardubického kraje

  • Táto, dědo, uvidíme, co si spolu postavíme
  • 11.12.2019 od 16 hodin v mateřské škole Lanškroun, Žižkova proběhne tato plánovaná akce opravdu pod záštitou pana radního Pardubického kraje Ing. Bohumila Bernáška, o kterou pro nás požádala paní Kateřina -Šubrtová.
  • Jsme moc rádi, že to tak je a že zařazena mezi akce svým charakterem jako ojedinělé.
  • Takže, tatínku, dědečku, strýčku…vy jenž jste si ještě nepoznačili datum nebo ještě váháte, nedělejte to, přijďte mezi nás s vašimi dětmi.
  • „Otcem či praotcem se stáváme, ale jen někdo jím umí opravdu být. Tátové i dědové jsou neobyčejní muži, kteří pomocí lásky se promění v superhrdiny, vypravěče poutavých příběhů, dobrodruhy a zpěváky chytlavých –písniček. Opravdoví tátové a dědové se dokáží proměnit i v princezny, či víly, když je zapotřebí. A tak, táto, dědo, pojď si se mnou užít náš společný čas a to právě na této akci, která je jen a jen naše. Budeme společně stavět, montovat, tvořit. Ale hlavně, budeme tu spolu jen my. A to je pro mě to NEJ. Ty naučíš -něco mě a já naučím něco tebe. Bude to prima, tak honem TATI, DĚDO- POJĎ.“
  • Pro děti má láska pouze tři písmena, Č-A-S. John Crudele
logo_pk.jpg

« zpět na přehled aktualit


Počítadlo: