Vloženo 14. 10. 2018

“POJĎME SI HRÁT”- v lednu- termín upřesníme

• OZNAMUJEME TERMÍN OBLÍBENÉ AKCE „POJĎME SI HRÁT“, BUDE SE KONAT VE ČTVRTEK 29. 11. 2018 V 15.00 H.
  • UŽ OD RÁNA SE DĚTI VELICE TĚŠÍ A CHYSTAJÍ PRO VÁS JEDNOHUBKY, KAŽDÉ KRÁLOVSTVÍ S JINOU POMAZÁNKOU.
  • ZAČÁTEK JE V 15.00 A MY VÁS MOC PROSÍME, ABYSTE PŘIŠLI VČAS, PROTOŽE ZAČÍNÁME TANEČKEM A PÍSNIČKOU, KTEROU VÁS DĚTI ZAČARUJÍ V MALÉ KLUKY A DĚVČÁTKA, A POTOM VÁS VODÍ PO CELÉ BUDOVĚ, VŠUDE JSOU PRO VÁS DVEŘE OTEVŘENÉ. BUDETE SI SE SVÝMI DĚTMI HRÁT, MLSAT JEDNOHUBKY A OVOCE A TAKÉ SI NĚCO VYROBÍTE A ODNESETE DOMŮ.
  • POKUD SE NEBUDETE MOCI ZÚČASTNIT, VYZVEDNĚTE SI SVÉ DĚTI, PROSÍM, PŘED TŘETÍ HODINOU, ABY NEBYLY SMUTNÉ A ZKLAMANÉ.
  • TOTO ODPOLEDNE JE URČENÉ CELÝM RODINÁM DĚTÍ, ČÍM VÍC VÁS PŘIJDE, TÍM JE TO LEPŠÍ A VESELEJŠÍ.
  • TĚŠÍME SE NA VÁS